Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Видин, Център
120 000 €
234 699.60 лв.

(1 395 €, 2 728.38 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 11:09 на 6 април, 2026 год.
Обявата е посетена 243 пъти.
Площ:
86 m2
Етаж:
4-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

Недвижими имоти 'Адрес' предлага за продажба ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ с отличен потенциал, разположен в масивна тухлена сграда, в непосредствена близост до централната градска част. Имотът е с площ от 86 кв.м, ситуиран на 4-ти етаж от общо 5, и се отличава с функционално и удобно разпределение: просторно входно антре, светъл хол, две самостоятелни спални, отделна кухня, баня и тоалетна. Жилището е частично обзаведено и се нуждае от ремонт, което предоставя отлична възможност за новите собственици да го завършат по свой вкус и стил. Благодарение на добрата си площ и разпределение, имотът позволява лесно преустройство в четиристаен апартамент, което значително увеличава неговата стойност и функционалност. Към имота се предлага и ГАРАЖ изключително ценно предимство в района, осигуряващо удобство и сигурност за паркиране. Локацията е изключително комуникативна на пешеходно разстояние от центъра и търговската зона на града. В непосредствена близост се намират автогара, жп гара и супермаркет, което осигурява удобство и бърз достъп до всички ключови точки. Входът е поддържан и спокоен, с добри съседи допълнително предимство за комфортно живеене. Съдействие за ипотечни и потребителски кредити, чрез Кредит Център, за повече информация и организиране на оглед, моля свържете се с нас.

Обади се СЕГА и цитирай този код 689232.
Особености
Тухла
С преход
Обзаведен
За контакт:
0882008371
Агенция:
АДРЕС
0882008371
АДРЕС  logo
В imot.bg от 2024 г.
denchev_address.imot.bg
Адрес:
област Видин, гр. Видин, Стефан Еленков 1 А
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Видин, Център
Обява: 1c177546296400695

120 000 €
234 699.60 лв.
История на цената
(1 395 €, 2 728.38 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Видин, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност